CNN u Beogradu zbog Novaka i Jelene

Ekipa američke televizije CNN boravi u Beogradu, gde je snimila intervjue sa najboljim teniserom sveta Novakom Đokovićem i njegovom suprugom Jelenom.

procitaj još»
Novak Zimonjićev partner u Dubaiju

Najbolji teniser sveta Novak Đoković takmičiće se i u dublu na turniru u Dubaiju, pošto će biti partner Nenadu Zimonjiću.

Mugurusa bolja od Jelene, poraz i dubla za maksimalni trijumf Španije!

Janković - Mugurusa 0:2 (3:6, 4:6). Fed kup reprezentacija Španije pobedila je u Kraljevu selekciju Srbije, nakon što je Gabrinje Mugurusa bila bolja od Jelene Janković sa 2:0 u setovima, i time donela nedostižno vođstvo svojoj zemlji od 3:0. Priliku da ublaže poraz imale su Ivana Jorović i Nina Stojanović ali su i one poražene od Lare Aruabarene i Ludrese Domingez sa 2:1 po setovima 4:6, 7:6 (8:6), 10:7.

OVO PUCA KAO BOMBA KAD KAŽU AMERIKANCI: Novak Đoković je srpski Supermen!

Priznati analitičar američkog medijskog giganta ESPN Piter Bodo razmatrao aktuelni trenutak u kome se nalazi Novak Đoković, ali i napravio predviđanje za budućnost.

"Beker pravi veliku razliku u korist Novaka"

Džon Lojd, bivši finalista Australijan opena, rekao je da je Boris Beker karika koja je situaciju drastično preokrenula u korist Novaka Đokovića.

Trka od 100 miliona dolara

Može li Đoković i u ovome da pobijedi Federera?

PITALI NOVAKA DA LI ĆE BITI PREDSEDNIK SRBIJE

Saznajte da li ćete imati prilike da glasate za njega

Ovako je Đoković osvojio 6 titula u Melburnu

Najbolji teniser sveta Novak Đoković šesti put u karijeri osvojio je Otvoreno prvenstvo Australije.

Novak: Vuk je i dalje gladan, želi desert u Parizu

Novak Đoković rekao je posle osvajanja Australijan opena da je veoma gladan da osvoji titulu na Rolan Garosu.

ĐOKOVIĆ APSOLUTNI VLADAR AUSTRALIJE!

Najbolji teniser sveta Novak Đoković ispisao istoriju Australijan Opena, pošto je osvojio šestu titulu na tom turniru